Léčba-Procedury

Orea Spa Hotel San Remo

Procedury

Hotel nabízí širokou škálu léčebných procedur na doporučení lékaře s ohledem na váš aktuální zdravotní stav.

Léčebné procedury řadíme do dvou skupin:

 

  • Procedury s využitím přírodních léčivých zdrojů
    • koupele, zábaly, inhalace či pitné kúry
  • Doplňující procedury
    • masáže, elektroléčba, magnetoterapie, cvičení či vodoléčba

Koupele

Vanové koupele působí na téměř všechny systémy v lidském těle a příznivě ovlivňují jejich funkci. Účinky vanových koupelí závisejí na složení vody, každá z metod nabízí nepřeberné množství benefitů pro vaše zdraví.

VíceSkrýt detail

Inhalace a oxygenoterapie

V našem lázeňském zařízení se k inhalacím využívají místní minerální prameny, které příznivě ovlivňují kardiovaskulární systém. Léčba kyslíkem zvyšuje obranyschopnost organismu a je tak vynikající prevencí proti nejrůznějším onemocněním.

VíceSkrýt detail

Zábaly

Zábaly patří mezi prastaré léčebné metody, které dopřejí vašemu tělu patřičné uvolnění a zklidnění svalů, a zároveň vyživí vaši pokožku.
Teplé zábaly pomáhají uvolňovat křeče, zlepšují prokrvení a podporují vylučování toxických látek. Studené zábaly povzbuzují krevní oběh a látkovou výměnu, čímž dochází k pozitivnímu ovlivnění vnitřních orgánů.

VíceSkrýt detail

Masáže

Masáže jsou vhodné nejen pro ty, kteří mají ztuhlé svaly a klouby nebo bolesti zad, jsou perfektní procedurou pro všechny, kteří potřebují relaxovat. Vyberte si z široké nabídky masáží přesně podle vašich konkrétních potřeb.

VíceSkrýt detail

Léčebné procedury

Naše léčebné zařízení nabízí kromě výše uvedených procedur také elektroterapii, magnetoterapii, manuální lymfodrenáže, ultrazvuk nebo laserterapii. Zacvičit si můžete v bazénu při skupinových či individuálních lekcích.

VíceSkrýt detail

Léčebné procedury nezařazené

VíceSkrýt detail

FAQ

VíceSkrýt detail

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking