Pokoje-Executive dvoulůžkový pokoj s balkonem

Orea Spa Hotel San Remo

Executive dvoulůžkový pokoj s balkonem

Zrekonstruované pokoje Executive o velikosti 27 – 31 m2 jsou standardně vybaveny balkonem, LCD TV, koupelnou se sprchou, toaletou, luxusní kosmetikou a fénem, ledničkou a bezpečnostním trezorem. Při příjezdu obdržíte minerální vodu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Classic jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje o velikosti 18 – 27 m2 jsou komfortně zařízené, ke standardnímu vybavení patří koupelna s toaletou a sprchou, fén, LCD SAT TV, lednička a bezpečnostní trezor. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

 

 

Classic dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 – 30 m2 jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Ke standardní výbavě každého pokoje patří LCD TV, koupelna se sprchou a toaletou, fén, lednička a bezpečnostní trezor. Na pokojích je bezplatné Wi-Fi připojení.

Deluxe dvoulůžkový pokoj

Zrekonstruované pokoje Deluxe o velikosti 19 – 31 m2 jsou standardně vybaveny LCD TV, koupelnou se sprchou,  toaletou a luxusní kosmetikou, fénem, ledničkou a bezpečnostním trezorem. Při příjezdu obdržíte minerální vodu. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking